Her er alle søndagens 240 finaledeltagere, og derer præmier til de seks bedste i hver række:

Stor bane, handicap 0-33.5 herrer, 0-32.5 damer, antal spillere 187, præmieoverrækkelse A-række cirka klokken 12.30, B-række cirka 17, C-række cirka 21:

06.30: Jan Uwe Larsen (B), Erik Munk (O), Kim Böttcher (O), Peer Winberg Andersen (L).

06.42: Peter Birger Jensen (O), Morten Vejlmark (E), Kurt Mouritzen (O), Per Justesen (E).

06.54: Steen Hvid Mortensen (O), Brian Olsen (O), Bjørn Kirkegaard (V), Jeppe Langfeldt (O).

07.06: Per Bruun Fammé (O), Steen Nedergaard (E), Niels Jørgen Jørgensen (O), Jim Staffensen (V).

07.18: Claus Tolgaard (O), Marijke Myhring (O), Claus Rasmussen (E), Henrik Leerberg (O).

07.30: Jørgen Rosenquist (O), Holger Warmbier (E), Bent Th. Jensen (O), Finn Andersen (O).

07.42: Jette Nellemose (O), Hanne Andersen (O), Mogens Jørgensen (E), Kurt Olsen (L).

07.54: Jacob Iversen (O), Hanne Warmbier (E), Flemming Anton Nielsen (O), Gunnar Nielsen (O).

08.06: Keld Ib Hansen (N), Steen Svendsen (E), Erik Lund Nielsen (B), Kirsten Lollesgaard (O).

08.18: Lars Rosenqvist (E), Jørn Hvolbæk (O), Bjarne Lund (L), Allan Nielsen (B).

08.30: Peter Lauridsen (E), Torben Pieler (O), Olav H. Nielsen (O), Bent Petersen (N).

08.42: Erik Thouber (O), Erik Steen Meyerhoff (O), Henning Jespersen (E), Tage Petersen (O).

08.54: Ingelise Raaschou (E), Bent Andersen (B), Martin Hansen (O), Ellen Pedersen (O).

09.06: Vagn Helle (O), Inger Balle (E), Leif Pedersen (O), Jens Kyrstein (O).

09.18: Flemming H. Nielsen (O), Poul Hørslev Hansen (E), Jytte Hansen (O), Uffe Matzen (B).

09.30: Poul Martin Pedersen (O), Bente Pedersen (E), Kjeld Ove Andersen (E), Finn Hagen Schnoor (O).

09.42: Jens Chr. Sørensen (O), Ole Taisbak (N), Frits Svendsen (F), Lissy Crone (O).

09.54: Finn Ingversen (B), Berit Hansen (O), Elisabeth Vang (O), Ulla Kielstrup (E).

10.06: Marianne Larsen (E), Arne Dyrholm (O), Robert L. Christensen (O), Erling Møllerhøj (F).

10.18: Knud Larsen (B), Torben Andersen (E), Lars Lønnerup (O), Thomas Gøbel (O).

10.30: Annalise Vindeløv (O), Thomas Bender (V), Joan Andersen (O), Gunnar Johansson (O).

10.42: Arnold Christensen (O), Jette B. Hansen (N), Benny Lund Svendsen (O), Mogens Jacobsen (E).

10.54: Erik Borup (O), Rud Thomsen (O), Jørgen Ladefoged (V), Folmer Jørgensen (E).

11.06: Hans-Jørgen Bach (O), Leif Jensen (O), Søren Birk Jacobsen (O), Finn Nordgren (E).

11.18: Birte Lei (F), Finn Larsen (E), Finn Hansson (B), Lars Borgaard (O).

11.30: Paw Stylsvig Jeppesen (O), Karl Anker Bredahl Sørensen (V), Birger Steen Hjort (O), Ole Pedersen (E).

11.42: Lilian Pedersen (F), Hans Andersen (B), Uffe Olsen (O), Kurt Christiansen (E).

11.54: Lisbet Kiel (O), Jørgen Kristensen (B), Anders Munk (O), Frede Sellebjerg (F).

12.06: Børge Østergaard (O), Torben Rasmussen (O), Birgit Sellebjerg (F), Johan Jensen (N).

12.18: Jørgen K. Poulsen (N), Inge Linde (O), Knud Hansen (Lan), Flemming Seirberg (O).

12.30: Kirsten Sunke (E), Bent Christiansen (F), Stig Larsen (O), Betty Østergaard (O).

12.42: Palle Pedersen (O), Martin P. Hansen (O), Anders Christiansen (F), Bertel Bertelsen (E).

12.54: Peter Beese Nielsen (O), Orlean Grønbech (V), Kurt Rasmussen (E), Birthe Styr (O).

13.06: Palle Mygenfordt (O), Gert Nielsen (E), Frede Bang Olsen (O).

13.18: Mogens J. Gram (O), Torben Bogh (N), Torben Ulrikkeholm (N), Kirsten Röttger (B).

13.30: Erik Gertz (N), Erik Baltzer Nielsen (E), Tage Schmidt (B), Keld Larsen (O).

13.42: Heins Flemming Jensen (O), Henrik Holst Lehn (B), Birthe Hansen (E), Bjarne Hansen (F).

13.54: Per Godskesen (B), Anker Uhrnfeldt (E), Ellen Lund (O), Susie Petersen (N).

14.06: Irma Madsen (O), Henry Nielsen (F), Poul Staal (B), Jørgen Nielsen (E).

14.18: Jytte Rønde (E), Tage Hertz (B), Bjørn Kæmsgaard (O); John Nielsen (E).

14.30: Vibeke Bechtold (O), Birgit Høj (E), Per Morgen (E), Hans Henrik Søllested (E).

14.42: Tommy Holm (V), Lars Hansen (E), John Malling (E), Karen Vestergaard Hansen (O).

14.54: Ulrik Marq (V), Jørgen Bredskov (O), Lis Mølgaard (B), Leif Lauridsen (E):

15.06: Erling Jørgensen (O), Poul Pedersen (E), Jess Nøbølle (N), Kai Bendixen (E).

15.18: Morten Lassen (F), Poul Larsen (S), Hans Tofte (F), Mette Andersen (O).

15.30: Jørgen Beese (O); Søren Lind (B), Poul Henning Knudsen (O), Ejgil B. Larsen (V).

15.42: Birgit Ipsen (E), Svend Skøtt (O), Ib Moeslund (O), Eva Blohm Johansen (B).

Lille bane, handicap 33.6-72 herrer, 32.6-72 damer, antal spillere 53, præmieoverrækkelse cirka klokken 16:

07.30: Hanne Holmstrup (E), Sonja Heineke (O), Hans Aage Kofoed (B).

07.42: Edith Kildegård (O), Tove Kaae (B), Carsten Dittrich (B).

07.54: Tove Larsen (O), Jens Georgsen (B), Evy Andersen (E).

08.06: Ib Styrup Jensen (O), Jane Jul Jensen (B), Ib Andersen (E), Birte Asby Schmidt Hansen (O).

08.18: Jørgen Mernild (O), John Ehlers (B), Hanne Pedersen (F), Anita Pedersen (O).

08.30: Vibeke Pedersen (F), Hanne Larsen (O), Teddy Christensen (O), Erik Hjort Johansen (B).

08.42: Birgit Styrbak (O), Ingmar Svendsen (B), Kate Gøbel (O), Britta Trelle (E).

08.54: Erling Petersen (E), Eilif Rasmussen (N), Ingrid Vorstrup Nielsen (O), Bente Rasmussen (O).

09.06: Erik Illum (V), Helle Kaa Jensen (O), Per Tolbøll (E), Maja Nielsen (O).

09.18: Henrik Bluhm (B), Ann Lise Christensen (O), Lotte Iversen (O), Jim Andersen (B).

09.30: Lone Jensen (B), Ulla Hansen (O), Prudence Howard (F), Gunnar Lihn (O).

09.42: Inger Filstrup (F), Søren Ikast Pedersen (O), Morten Styr (E), Bent Thaisen (O).

09.54: Svend Novrup (O), Anne Winding (E), Carl Møller (B), Asta Hundebøll (O).

10.06: Tordis Tange (O), Stefan Poulsen (B), Lisbeth Dyrholm (O), Kaj Lindegård (F).