Modtagerens email *:
Din e-mail *:
Dit navn *:
Evt. kommentar:

*) skal udfyldes.

Søndag den 28. december:

FAABORG

Avernakø: 10.00

Brahetrolleborg: Ingen

Diernæs: 10.00, Henrik Nedergaard

Faldsled: Ingen

Faaborg: 10.00, Kristina Bay

Horne: 10.00

Haastrup: 09.00

Svanninge: 11.00

V. Aaby: 09.00, Ole Buhl Nielsen

Øster Hæsinge: Ingen

Aastrup: Ingen

Jehovas Vidner: 10.00

HAARBY:

Haarby: 10.00

Løgismose: Ingen

Jordløse: 10.30

BROBY

Allested: 10.30

Nr. Broby: 9.00

Sh. Lyndelse: 16.00

Sdr. Broby: 10.15

Vejle: 9.30

V. Hæsinge: ingen

LANGELAND OG

STRYNØ

Bagenkop: 10.00

Bøstrup: 9.30 Stig Munch

Fodslette: 10.00

Fuglsbølle: ingen

Hou: ingen

Humble: 10.00

Jehovas Vidner: 10.00

Kædeby: ingen

Lindelse: 11.15

Longelse: ingen

Lohals, Den evang.-luth.

Frikirke: ingen

Magleby: 11.15

Ristinge: ingen

Rudkøbing: 10.00

Pinsekirken: ingen

Rudk., Sct. Bendts Kapel:

Simmerbølle: 11.15

Skrøbelev: 10.00

Snøde: ingen

Stoense: 10.30

Strynø: 10.00

Tranekær: ingen

Tryggelev: ingen

Tullebølle: ingen

MIDTFYN

Espe: ingen

Gislev: 10.30

Heden: ingen

Hellerup: 10.30

Herrested: ingen

Hillerslev: 10.30

Krarup: 10.30

Kværndrup: 11.00

Nr. Søby: ingen

Ringe: 10.00 Kirkekaffe

Ringe, Jehovas Vidners Rigssal: 10.00

Ryslinge: 10.00

Ryslinge frim.: ingen

Ryslinge valgm.: ingen

Søllinge: ingen

Sdr. Højrup: 9.30

Sdr. Næraa: ingen

Sdr. Næraa valgm.: ingen

Vantinge: 9.00

Årslev: 10.45

ÆRØ

Bregninge: ingen

Marstal: 10.00, Kristiansen

Birkholm: 13.30, Hauge

Ommel: ingen

Rise: 9.30

Søby: 14.00

Tranderup: 11.00

Ærøskøbing: 9.30

Jehovas Vidner: 10.30

SVENDBORG

Fredens Kirke: 10.00

Sct. Jørgens Kirke: 10.00

Sct. Knuds Kirke: ingen

Sct. Nicolai Kirke: 10.00

Sørup Kirke: 10.00

Tved Kirke: 11.30 Mogens Rasmussen

Vor Frue Kirke: 10.00

Adventkirken: lør 11.00

Baptistkirken: ingen

Frelsens Hær:

Jehovas Vidners Rigssal: 10.00

Pinsekirken, Svinget 2: 10.00 Suzanne Hansson

OMEGN

Bjerreby: 10.30

Bregninge: 10.00

Brudager: ingen

Drejø: ingen

Egense: 11.30

Gudbjerg: 10.00

Gudme: 11.30 Thomassen

Hesselager: 10.00

Hundstrup: 14.00 Mye

Kirkeby: 10.30

Landet: 9.00

Lunde: 10.00

Lundeborg: ingen

Ollerup: 9.00

Oure: 10.30

Oure, Baptistkirken: ingen

Skarø: ingen

Skårup: 10.00 Mai Bjerregaard Andersen

Stenstrup: 9.00

Stenstrup, Jehovas Vidners Rigssal: 10.00

Thurø: 14.00 Børglum

Tåsinge Frimenighed: 14.00

Valdemars Slots Kirke: ingen

Ulbølle: ingen

Vejstrup: 9.00

Vejstrup valgm.:

V. Skerninge: ingen

Ø. Skerninge: 10.00

Modtagerens email *:
Din e-mail *:
Dit navn *:
Evt. kommentar:

*) skal udfyldes.

Annonce
Annonce