2. juledag den 26. december:

FAABORG

Avernakø: ingen

Brahetrolleborg: 9.00

Diernæs: 9.00 L. Jonssen

Falsled: 11.00

Faaborg: 10.30 L. Jonssen

Horne: 11.30 J. Svärd

Haastrup: 19.00

Krarup: 10.30

Lyø: 9.30

Svanninge: lukket

Vester Aaby: 9.00

Øster Hæsinge: ingen

Aastrup: 10.15

Jehovas Vidner: ingen

HAARBY

Dreslette: 9.30

Helnæs: 11.00

Haarby: 17.00

Jordløse: 20.30

Løgismose: ingen

BROBY

Allested: ingen

Nr. Broby: 10.15 S. Hvorslev

Sh. Lyndelse: ingen

Sdr. Broby: 9.00 Caféen, Åløkkeparken

Vejle: 10.30 P. Stengaard

V. Hæsinge: 10.00, ønskekoncert

LANGELAND OG

STRYNØ

Bagenkop: ingen

Bøstrup: ingen

Fodslette: ingen

Fuglsbølle: ingen

Hou: ingen

Humble: ingen

Jehovas Vidner: 10.30

Kædeby: 10.00 T. Hårbøl

Lindelse: ingen

Longelse: ingen

Magleby: 14.00 T. Hårbøl

Ristinge: ingen

Rudkøbing: 10.00 H. Davidsen

Pinsekirken: ingen

Rudk., Sct. Bendts Kapel: ingen

Simmerbølle: ingen

Skrøbelev: 10.00 A. Bager

Snøde: ingen

Stoense: 16.00 A. Bager

Strynø: ingen

Tranekær: 11.15 A. Bager

Tryggelev: 11.30 T. Hårbøl

Tullebølle: ingen

NYBORG

Ellinge: ingen

Flødstrup: ingen

Hjulby: ingen

Nyborg: 10.00 H. Simonsen

Rolfsted: 11.30 P. Jensen

Skellerup: 11.30 M. Davidsen

Ullerslev: 10.00 S. Holm

Vindinge: 9.15 L. Skousboe

ØRBÆK

Ellested: ingen

Frørup: 11.30 N. Mølhave

Kullerup: ingen

Langå: ingen

Refsvindinge: 10.15 H. Hansen

Svindinge: ingen

Tårup: ingen

Øksendrup: 10.15

Ørbæk: lukket

MIDTFYN

Espe: ingen

Gestelev: 10.00

Gislev: 10.30 M. Sauerberg, Nørrevænget

Heden: ingen

Hellerup: ingen

Herrested: 9.00

Herringe: ingen

Hillerslev: 10.30 S. Hougaard

Kværndrup: 19.00 D. Winther, musikgudstj.

Nr. Søby: 10.00 H. Jensen

Ringe: 10.00 K. Dam

Ringe, Jehovas Vidners Rigssal: ingen

Ryslinge: ingen

Ryslinge frim.: 9.30

Ryslinge valgm.: 11.00 M. Aastrup

Søllinge: ingen

Sdr. Højrup: ingen

Sdr. Næraa: 10.00J. Olesen

Sdr. Næraa Valgm.: 11.00 I. Aagaard

Vantinge: ingen

Årslev: 10.00

ÆRØ

Bregninge: ingen

Marstal: 10.00

Ommel: 16.00

Rise: 10.00

Søby: ingen

Tranderup: 10.00 Sørensen

Ærøskøbing: 16.00

SVENDBORG

Fredens Kirke: 10.00

Sct. Jørgens Kirke: 10.00 L. Nissen

Sct. Knuds Kirke: ingen

Sct. Nicolai Kirke: 11.30 H. Wieland

Sørup Kirke: 10.00 H. Wieland

Tved Kirke: 10.00 R. Aagaard-Poulsen

Vor Frue Kirke: 10.00 A. Thestrup

Adventistkirken: ingen

Baptistkirken: ingen

Jehovas Vidners Rigssal: ingen

Pinsekirken, Svinget 2: ingen

OMEGN

Bjerreby: 11.00 E. Sloth

Bregninge: 10.30 M. Andersen

Brudager: ingen

Drejø: 11.00 T. Jørgensen

Egense: ingen

Gudbjerg: ingen

Gudme: 11.30 L. Boas

Hesselager: 11.30 J. Fromberg

Hundstrup: ingen

Kirkeby: ingen

Landet: 9.30 E. Sloth

Lunde: ingen

Lundeborg: ingen

Ollerup: 9.00 A. Thomassen

Oure: 10.15

Oure, Baptistkirken: ingen

Skarø: ingen

Skårup: 11.30 R. Aagaard-Poulsen

Stenstrup: 10.30 A. Thomassen

Thurø: 9.00 M. Andersen

Ulbølle: ingen

Valdemars Slots Kirke: ingen

Vejstrup: 9.00

Vejstrup Valgm.: 11.00

Vester Skerninge: 10.30 N. Overgaard

Øster Skerninge: 10.00