Log ind
Coverbillede_Indefodbold_2017
Klub / Skole By Hold Kontaktperson
Risingskolen Odense C U10 Alex Honorè
Kerteminde skole Kerteminde U15 Allan Nygaard Rasmussen
MG&BK Fredericia U15 Allan Varst
SSV højfyn Vissenbjerg U14 Anders Bang Lauritsen
Ubberud Skole Odense V U12 Anders Brink
SFF 2015 Faaborg U14 Anders Hansen
Åløkkeskolen Odense C U9 Ann Callesen
Brenderup IF Ejby U11 Ann-Bett E Hansen
Giersings Realskole Odense SV U13 Ann-Louise Findsen
Otterup B & IK Otterup U9 Bente Domino
Otterup B & IK Otterup U17 Bente Domino
Otterup B & IK Otterup U15 Bente Domino
Otterup B & IK Otterup U14 Bente Domino
Otterup B & IK Otterup U13 Bente Domino
Otterup B & IK Otterup U12 Bente Domino
Otterup B & IK Otterup U11 Bente Domino
Otterup B & IK Otterup U10 Bente Domino
Sletten Skole Otterup U13 Bente Domino
Tommerup Boldklub Tommerup U11 Bettina Jakobsen
Dalum IF Odense SV U17 Bjarne Christensen
Dalum IF Odense SV U15 Bjarne Christensen
Dalum IF Odense SV U14 Bjarne Christensen
Dalum IF Odense SV U13 Bjarne Christensen
Dalum IF Odense SV U11 Bjarne Christensen
Dalum IF Odense SV U10 Bjarne Christensen
Vindinge bk Ørbæk U14 Bjørn Henriksen
Vindinge bk Ørbæk U13 Bjørn Henriksen
Vindinge bk Ørbæk U12 Bjørn Henriksen
Assens F.C Assens U15 Bo Pill
Dalby IF Dalby U9 Brian Christiansen
Korup IF Odense NV U15 Brian Dansbo
Korup skole Odense NV U15 Brian Dansbo
Allesø GF odense U11 Brian Hansen
Hindsholmskolen Mesinge U15 Brian Hansen
Spurvelundskolen odense n U11 Brian Hansen
Ebberup Haarby U9 Brian Johansen
Ryslinge BK Ryslinge U11 Camilla Damsgaard Nielsen
Bøgehøjskolen Årslev U10 Carsten Søndergaard
Årslev BK Årslev U10 Carsten Søndergaard
Hunderupskolen Odense M U9 Carsten Tornbjerg
Kerteminde Boldklub Kerteminde U9 Chris Baslund
Dalum skolen Odense U13 Christian Handberg Clift
Vissenbjerg Skole Vissenbjerg U12 Christina Andersen
Nymarkskolen Svendborg U17 Claus Dreyer
Aarup Boldklub aarup U15 claus kent Jacobsen
Nyborg Nyborg U14 Claus Trentel
MG&BK Middelfart U10 David Damsø
BBB Odense SV U9 Dennis Vestby
BBB Odense SV U17 Dennis Vestby
BBB Odense SV U14 Dennis Vestby
BBB Odense SV U13 Dennis Vestby
BBB Odense SV U12 Dennis Vestby
BBB Odense SV U11 Dennis Vestby
BBB Odense SV U10 Dennis Vestby
Rasmus Rask skolen Odense SV U12 Dennis Vestby
Rasmus Rask skolen Odense SV U11 Dennis Vestby
Skt. Klemens skole Odense SV U10 Dennis Vestby
Søhus/stige Odense NV U15 Finn Andersen
Søhus/stige Odense NV U14 Finn Andersen
ØB Odense NØ U9 Flemming Rosenlyst
ØB Odense NØ U13 Flemming Rosenlyst
ØB Odense NØ U12 Flemming Rosenlyst
ØB Odense NØ U10 Flemming Rosenlyst
Korup IF Odense nv U13 Frank Christensen
Ubberud Skole Odense v U15 Frank Ramhøj
Hunderupskolen Odense M U12 Hans Bundgaard
Brenderup IF Brenderup U9 Heidi Colbæk
Søndersø BK Søndersø U12 Heidi Kristensen
Søndersøskolen Søndersø U12 Heidi Kristensen
Fjordager IF Agedrup U9 Heine Krogh Jørgensen
Fjordager IF Agedrup U17 Heine Krogh Jørgensen
Fjordager IF Agedrup U15 Heine Krogh Jørgensen
Fjordager IF Agedrup U14 Heine Krogh Jørgensen
Fjordager IF Agedrup U13 Heine Krogh Jørgensen
Fjordager IF Agedrup U12 Heine Krogh Jørgensen
Fjordager IF Agedrup U11 Heine Krogh Jørgensen
Fjordager IF Agedrup U10 Heine Krogh Jørgensen
Langeskov IF Langeskov U10 Helle Wihan
Ådalskolen Odense SV U17 Henrik Nørregaard
Langeskov IF Langeskov U17 Henrik Søresen
Langeskov IF Langeskov U15 Henrik Søresen
Holluf Pile Skole Odense SØ U10 Jacob Andersen
Holluf Pile Tornbjerg IF Odense Sø U10 Jacob Andersen
Tingløkkeskolen Odense sv U12 Jakob Lynge
B67 Odense sø U12 Jakob Madsen
Hunderupskolen Odense M U17 Jakob Pilgaard
Allested U&I odense s U10 jan hansen
OB Odense M U9 Jesper Eriksen
OB Odense M U12 Jesper Eriksen
OB Odense M U11 Jesper Eriksen
OB Odense M U10 Jesper Eriksen
Thurø Boldklub Svendborg U10 Jesper Sørensen
Haarby Efterskole Haarby U17 Joachim Schødts
Højmeskolen Odense NV U11 John Emil Johansen
Højmeskolen Odense NV U10 John Emil Johansen
Sanderum boldklub Odense NV U9 John Emil Johansen
Sanderum boldklub Odense NV U17 John Emil Johansen
Sanderum boldklub Odense NV U14 John Emil Johansen
Sanderum boldklub Odense NV U13 John Emil Johansen
Sanderum boldklub Odense NV U11 John Emil Johansen
Sanderum boldklub Odense NV U10 John Emil Johansen
Sanderumskolen Odense NV U9 John Emil Johansen
Sanderumskolen Odense NV U14 John Emil Johansen
Sanderumskolen Odense NV U11 John Emil Johansen
Sanderumskolen Odense NV U10 John Emil Johansen
Kerteminde Boldklub Kerteminde U14 Jørgen Larsen
Spurvelundskolen Odense V U12 Karin Andersen
Ubberud IF Blommenslyst U9 Kasper Albrechtsen
Ubberud Skole Blommenslyst U10 Kasper Albrechtsen
Ubberud IF Blommenslyst U10 Kaspermaskin@gmail.com
Havrehed skolen Morud U11 Keld Nielsen
Allesø GF Odense N U10 Kenneth Hansen
Odense KFUM Odense NV U14 Kenneth Holm
Tarup skole Odense NV U14 Kenneth Holm
Skeby GF otterup U13 kenneth Nielsen
Nyborg Nyborg U11 Kent Bylov-Nielsen
Hjalleseskolen Odense s U11 Kevin nielsen
Glamsbjerg IF Glamsbjerg U14 Kim Andersen
Glamsbjerg IF Glamsbjerg U11 Kim Hovgaard Hansen
B1909 Odense NØ U9 Klaus Lytken
B1909 Odense NØ U14 Klaus Lytken
B1909 Odense NØ U13 Klaus Lytken
B1909 Odense NØ U12 Klaus Lytken
B1909 Odense NØ U11 Klaus Lytken
B1909 Odense NØ U10 Klaus Lytken
H.C.Andersen skolen Odense NØ U9 Klaus Lytken
H.C.Andersen skolen Odense NØ U17 Klaus Lytken
H.C.Andersen skolen Odense NØ U15 Klaus Lytken
H.C.Andersen skolen Odense NØ U11 Klaus Lytken
Giersings Realskole Odense C U14 Klavs Larsen
Henriette Hørlücks Skole Odense C U14 Kristian Anders Roe-Holst
Dalum IF Odense SV U12 Kristian Spodsberg
Nyborg Gymnasium Nyborg U17 Kristian Toft Langæble
Nymarkskolen Svendborg U15 Lars Andersen
Abildgårdskolen Odense NØ U9 Lars Buchardt
Abildgårdskolen Odense NØ U11 Lars Buchardt
Abildgårdskolen Odense NØ U10 Lars Buchardt
Assens F.C Assens U10 Lars Clausen
Tommerup Boldklub Tommerup U10 Lars Drejergaard
Havrehed skolen Morud U9 Lars-Bo Christensen
Havrehed skolen Morud U13 Lars-Bo Christensen
Havrehed skolen Morud U12 Lars-Bo Christensen
Morud IF Morud U9 Lars-Bo Christensen
Morud IF Morud U13 Lars-Bo Christensen
Morud IF Morud U12 Lars-Bo Christensen
Morud IF Morud U11 Lars-Bo Christensen
Morud IF Morud U10 Lars-Bo Christensen
Ejersløkkeskolen 5230 Odense M U15 Lasse Bugge
Provstedgårdskolen Odense V U17 Lau Bebe Madsen
Provstedgårdskolen Odense V U15 Lau Bebe Madsen
Provstedgårdskolen Odense V U11 Lau Bebe Madsen
Strandmølleskolen Assens U15 Lotte Damm Kaspersen
Kerteminde Boldklub Kerteminde U13 Mads Bak
Assens F.C Odense C U17 Mark Jespersen
Hunderupskolen Odense M U11 Mark Reeh Pedersen
Strib IF Middelfart U10 Marlene Andersen
Oure Skolerne Odense C U17 Martin Juhl Jensen
Årslev BK Årslev U14 Martin Pedersen
Ejersløkkeskolen Odense M U11 Martin Rasmussen
Giersings Realskole Odense M U12 Martin Rasmussen
Munkebjergskolen Odense M U17 Martin Rasmussen
Munkebjergskolen Odense M U14 Martin Rasmussen
Munkebjergskolen Odense M U12 Martin Rasmussen
Munkebjergskolen Odense M U11 Martin Rasmussen
Munkebjergskolen Odense M U10 Martin Rasmussen
Glamsbjerg IF Glamsbjerg U12 Martin Thun
Sct. Hans skole Odense c U9 Mette Mortensen
Odense Friskole Odense M U14 Michael Bukholt
Hjemly Idrætsefterskole Odense C U17 Michael Christiansen
Tietgen HHX Morud U17 Michael Jørgensen
SFB Odense S U15 Michael Møller
Tingløkkeskolen Odense sv U13 Michael Obsen
Assens F.C Assens U13 Michael Ribau-Storm
Munkebo Boldklub Munkebo U9 Michael Skovsted Nielsen
Odense KFUM odense U11 mike hangaard
Ejersløkkeskolen Odense U13 Mirjana Paporovic
OKS Odense C. U9 Morten Christensen
Haahrs Skole Svendborg U13 Morten Hørmand
SFB Svendborg U13 Morten Hørmand
Marienlyst Odense C U9 Morten Panduro
Marienlyst Odense C U17 Morten Panduro
Marienlyst Odense C U15 Morten Panduro
Marienlyst Odense C U14 Morten Panduro
Marienlyst Odense C U13 Morten Panduro
Marienlyst Odense C U12 Morten Panduro
Marienlyst Odense C U11 Morten Panduro
Marienlyst Odense C U10 Morten Panduro
Hunderupskolen Odense C U14 Morten Riis Rasmussen
Dalum skolen Odense S U12 Morten S. Hvid
Sanderumskolen Odense S U12 Morten S. Hvid
SFB Svendborg U9 Morten Strange
SFB Svendborg U12 Morten Strange
SFB Svendborg U11 Morten Strange
Kerteminde Boldklub Kerteminde U17 Morten Aagaard Nielsen
Kerteminde skole Kerteminde U17 Morten Aagaard Nielsen
Bøgehøjskolen Årslev U13 Niels Johansen
Årslev BK Årslev U13 Niels Johansen
Kerteminde Boldklub Ullerslev U11 Nils Eriksen
Agedrup skole Agedrup U13 Nina Andersen
Hunderupskolen Agedrup U13 Nina Andersen
Bøgehøjskolen Årslev U15 Ole Groth
OKS Odense C U17 Palle Mikkelsen
OKS Odense C U15 Palle Mikkelsen
OKS Odense C U14 Palle Mikkelsen
OKS Odense C U13 Palle Mikkelsen
OKS Odense C U12 Palle Mikkelsen
OKS Odense C U11 Palle Mikkelsen
OKS Odense C U10 Palle Mikkelsen
Nyborg Nyborg U15 Paul Qvist
Glamsbjerg IF Glamsbjerg U15 Pedro Luiz Washuus De Carvalho
Holluf Pile Skole Agedrup U15 Per Nielsen
OB Odense C U17 Per Nielsen
OB Odense C U15 Per Nielsen
OB Odense C U14 Per Nielsen
OB Odense C U13 Per Nielsen
Dalum skolen odense sv U10 pernille hermansen
Tingløkkeskolen odense sv U10 pernille hermansen
Bernstorffsminde Efterskole Odense SV U17 Pernille Lismann
B1913 Odense SØ U15 Peter Schousboe
B1913 Odense SØ U14 Peter Schousboe
B1913 Odense SØ U11 Peter Schousboe
B1913 Odense SØ U10 Peter Schousboe
Ådalskolen Odense SV U14 Pia Berg
Haahrs Skole Svendborg U10 Poul-Erik Gunnar
SFB Svendborg U10 Poul-Erik Gunnar
Tårup IF Hesselager U13 Puk Quist-Nielsen
Nr. Lyndelse/søby F.C Årslev U9 Rasmus Flick
Højby S&G Odense S U9 Rasmus Juhl
Fraugde GF Odense C U9 Rasmus Kingo
Dalum skolen Odense s U11 Rasmus nielsen
Odense KFUM Odense U9 René Abildtrup
Odense KFUM Odense U10 René Abildtrup
MG&BK Middelfart U14 René Hansen
Hjalleseskolen Odense S U17 Rene Lindharth
Hjalleseskolen Odense S U15 Rene Lindharth
Tommerup Boldklub Tommerup U9 René mauritsen
Munkebo Boldklub munkebo U17 Rene Mogensen
Munkebo Boldklub Munkebo U11 Rune Lamberg
Tingløkkeskolen Odense U11 Stefan Højborg
Glamsbjerg IF Glamsbjerg U10 Stine Larsen
Aarup Boldklub Odense C U11 Sune Hasseltoft
EVN-Efterskolen ved Nyborg Nyborg U17 Søren Madsen
Munkebo Boldklub Munkebo U15 Søren Nielsen
Nr. Lyndelse/søby F.C Årslev U15 Tanja praem
Team Tommerup Tommerup U14 Thomas Bo Jørgensen
Dalum IF Odense S. U9 thomas Dalager
Tingløkkeskolen odense s. U9 thomas dalager
Søhus skolen Odense N U12 Thomas Dam
Paarup skole Odense U9 Thomas Eriksen
Paarup skole Odense U17 Thomas Eriksen
Paarup skole Odense U15 Thomas Eriksen
Paarup skole Odense U14 Thomas Eriksen
Paarup skole Odense U13 Thomas Eriksen
Paarup skole Odense U12 Thomas Eriksen
Paarup skole Odense U11 Thomas Eriksen
Paarup skole Odense U10 Thomas Eriksen
Tarup skole Odense U9 Thomas Eriksen
Tarup skole Odense U17 Thomas Eriksen
Tarup skole Odense U15 Thomas Eriksen
Tarup skole Odense U13 Thomas Eriksen
Tarup skole Odense U12 Thomas Eriksen
Tarup skole Odense U11 Thomas Eriksen
Tarup skole Odense U10 Thomas Eriksen
TPI Odense U9 Thomas Eriksen
TPI Odense U17 Thomas Eriksen
TPI Odense U15 Thomas Eriksen
TPI Odense U14 Thomas Eriksen
TPI Odense U13 Thomas Eriksen
TPI Odense U12 Thomas Eriksen
TPI Odense U11 Thomas Eriksen
TPI Odense U10 Thomas Eriksen
Strib IF Middelfart U13 Thomas Esmann
Søhus/stige Odense N U9 Thomas Hildebrand
Kroggårdsskolen Odense N U17 Thomas Skou Juul Jensen
Kroggårdsskolen Odense N U15 Thomas Skou Juul Jensen
Kroggårdsskolen Odense N U14 Thomas Skou Juul Jensen
Kroggårdsskolen Odense N U13 Thomas Skou Juul Jensen
Kroggårdsskolen Odense N U12 Thomas Skou Juul Jensen
Kroggårdsskolen Odense N U11 Thomas Skou Juul Jensen
Kroggårdsskolen Odense N U10 Thomas Skou Juul Jensen
Næsby BK Odense N U9 Thomas Skou Juul Jensen
Næsby BK Odense N U17 Thomas Skou Juul Jensen
Næsby BK Odense N U15 Thomas Skou Juul Jensen
Næsby BK Odense N U14 Thomas Skou Juul Jensen
Næsby BK Odense N U13 Thomas Skou Juul Jensen
Næsby BK Odense N U12 Thomas Skou Juul Jensen
Næsby BK Odense N U11 Thomas Skou Juul Jensen
Næsby BK Odense N U10 Thomas Skou Juul Jensen
Næsby skole Odense N U13 Thomas Skou Juul Jensen
Odense Katedralskole Odense U17 thomas Vinding
Søhus/stige Odense N U12 ThomasDam
Kerteminde Boldklub Kerteminde U10 Torben Due
Haarby BK Haarby U9 Torben Hansen
Haarby BK Haarby U17 Torben Hansen
Haarby BK Haarby U14 Torben Hansen
Haarby BK Haarby U12 Torben Hansen
Haarby BK Haarby U10 Torben Hansen
Nyborg Nyborg U9 Troels Stenstrøm
Brobyskolerne odense U17 uffe kristiansen
Munkebjergskolen Odense U13 Ulrik Laursen
Team Tommerup Odense U17 Victor Alberdi Eriksen
Årslev BK Gislev U12 Winnie Rasmussen
Sct. Hans skole Odense U10 Yilmaz Polat
Hårslev BK Søndersø U14 Yvonne Jørgensen
Faaborg BK Faaborg U13 Åge Pedersen
Faaborg BK Faaborg U12 Åge Pedersen
Faaborg BK Faaborg U11 Åge Pedersen
SFF 2015 Faaborg U13 Åge Pedersen
SFF 2015 Faaborg U12 Åge Pedersen

Vi bruger cookies!

fyens.dk bruger cookies til at give dig en god oplevelse og til at indsamle statistik, der kan være med til at forbedre brugeroplevelsen. Hvis du klikker på et link på www.fyens.dk, accepterer du samtidig vores cookiepolitik. Læs mere