Aarup Bio, Bredgade 73 - 64 43 10 55

Alexander: man-ons 19.30

De Utrolige (The Incredibles): tor-fre 19 søn 19

Assens Bio, Tobaksgården 7 - 64 71 12 46

Fakiren Fra Bilbao: tor-søn 19.30

Ocean's Twelve: tir-ons 19.30

Bio Langeland, Grønnegården 9 - 62 51 17 50

Dårlig Dannelse: fre-lør 18.30, søn 19 tir 18.30, ons 20.45

Store planer: tor 18.30 & 20.45 fre 20.45, lør 16 & 20.45 søn 16, tir 20.45, ons 18.30

Store Planer - Baby Bio: ons 11

BioCity Odense, Østre Stationsvej 27 - 70 13 12 11

Alexander: tor-ons 20.30 Alfie: tor 21.30

Blade 3: to-frer 13.45, 16.15, 19, 21.30 lør-søn 11.30, 13.45, 16.15, 19, 21.30 man-ons 13.45, 16.15, 19, 21.30 Bridget Jones: The Edge of Reason: tor 13.45, 16.15, 19 fre-ons 16.30, 21.30 Cirkeline 3: Verdens Mindste Superhelt: tor-fre 13.15, lør-søn 11.30, 13.15 man-ons 13.15 De Utrolige (The Incredibles): tor 13.30, fre 14 lør-søn 11.30, 14, man-ons 14 Fakiren Fra Bilbao: tor-fre 13.15, 15, 16.45 lør-søn 11.30, 13.15, 15, 16.45 man-ons 13.15, 15, 16.45 Familien Gregersen: tor-ons 15, 19.15 oh happy day: tor 14, 16.15, 18.45

fre-ons 14, 16.15, 18.45 Phantom Of The Opera: fre 15.30, 18.30, 21.30 lør-søn 12.30, 15.30, 18.30, 21.30 man-tir 15.30, 18.30, 21.30 ons 11, 15.30, 18.30, 21.30

Pusher 2: tor-fre 14.15, 16.30, 19, 21.15 lør-søn 12, 14.15, 16.30, 19, 21.15 manons 14.15, 16.30, 19, 21.15 Stor Ståhaj (Shark Tale): tor-fre 14, 16.15 lørsøn 12, 14, 16.15 man-ons 14 Stor Ståhaj (Shark Tale) - Original Version: tor-ons 18.30 Store planer: tor-ons 13.45, 16, 18.45, 21.15 Team America: fre 13.15, 18.45, 21.15 lør-søn 18.45, 21.15 man-ons 13.15, 18.45, 21.15 The Door In The Floor: tor 11, 16, 18.45, 21.30 fre-ons 18.45, 21.30 The Forgotten: tor 21.15

Café Biografen, Brandts Passage 39-41 - 66 13 16 16

Familien Gregersen: tor 13.45-19.30

Historien on den Grædende Kamel: tor 13.40-17.45-21.35

Kongekabale: tor 19.15

Mod Muren (Gegen Die Wand): tor 16.50

Pige Med Perleørering: tor 15.30

Pusher 2: tor 17.20-19.25-21.30

The Return - Hjemkomsten: tor 14.50

CinemaxX Rosengaard, Rosengårdcentret 250 - 66 61 26 66

Blade: Trinity: tor-ons 14, 16.30, 19 & 21.30 Bridget Jones: The Edge of Reason: tor-ons 21.15 Cirkeline 3: Verdens Mindste Superhelt: tor 13, lør-søn 11 De Utrolige (The Incredibles): tor 12.45, 15 & 17.30, fre 14 lør-søn 11.30 & 14, man-ons 14 Fakiren Fra Bilbao: tor 13.15, 15.15, 17 & 19 fre 13.15, 15.15 & 17 lør-søn 11.15, 13.15, 15.15 & 17 man-ons 13.15, 15.15 & 17 Familien Gregersen: tor-ons 15.15 & 19.30 Inden Frosten: fre-ons 16.30, 18.45 & 21 Ocean's Twelve: tor 13.15, 16, 18.45, 20 & 21.30 fre-ons 13.15, 16, 18.45 & 21.30 oh happy day: tor 19.15

Oh happy day: fr-lør 19.15, søn 19.15 tir-ons 19.15 Polar-ekspressen: lør-søn 10 & 12 Stor Ståhaj (Shark Tale): tor-fre 13, 15 & 17 lørsøn 11, 13, 15 & 17 man-tir 13, 15 & 17, ons 17

Stor Ståhaj (Shark Tale) - Original Version: tor 21

Stor Ståhaj - Med Dansk Tale - Baby Bio: ons 13

Store planer: tor 13, 15, 17, 19 & 21.15 fre 13, 19 & 21.15 lør-søn 11, 13, 19 & 21.15 man-ons 13, 19 & 21.15 The Phantom Of The Opera: fre-ons 13, 16.30 & 20

Haarby Bio, Strandgade 8 - 64 73 15 10

De Utrolige (The Incredibles): tor-fre 19.30, lør 15, søn 15, 19.30

oh happy day: man-ons 19.30

Kerteminde Kino, Langegade 36 - 65 32 10 98

Store planer: tor-fre 19.30 lør-søn 15-19.30 tir-ons 19.30

Middelfart Bio Og Cafe, Algade 46 - 64 41 00 24

Blade Trinity: tor 21

Cirkeline - verdens mindste superhelt: tor-fre 17 lør-søn 15.30

Fakiren Fra Balbao: lør-søn 13.30

Maria Full Of Grace: tor 17

Oceans Twelve: tor 18.30 fre-ons 18.15

Stor Ståhaj (Shark Tale): lør-søn 14

Store planer: tor 19 & 21.15 fre-ons 18.30

The Phantom Of The Opera: fre-ons 20.15, søn 15

Nyborg Kino 1+2, Vægtergade 9 - 65 31 08 88

De Utrolige (The Incredibles): tor-ons 16

Fakiren Fra Bilbao: tor-søn 14 og 16. Man-ons 18

Familien Gregersen: fre-søn 19

Ocean's Twelve: tor 20.30

Phantom Of The Opera: fre-ons 20

Stor Ståhaj (Shark Tale): tor 16

Store planer: fre-søn 18.30. Fra man 18 og 20

Nørre Aaby Bio, Postbakken 4 - 64 42 11 98

Bridget Jones: The Edge of Reason: man-ons 19.30

Fakiren Fra Balbao: tor-fre 19.30 lør-søn 14, 16, 19.30

Ringe Bio, Østergade 5 - 62 62 12 18

Alexander: to-søn 19.30

De Utrolige (The Incredibles): søn 16

Maria Full Of Grace: man-ons 19.30

Scala 1-2-3-4, Centrumpladsen 2 - 62 21 88 66

Blade: Trinity: tor-ons 19 & 21.15 Cirkeline 3: Verdens Mindste Superhelt: lør-søn 15 Fakiren Fra Bilbao: to-fre 17, lør-søn 13 & 17, man-ons 17 Familien Gregersen: tor-ons 18.30 Historien Om Den Grædende Kamel: tor-ons 17 Ocean's Twelve: tor 18.45, lør-søn 14 Populær musik fra Vittula: lør-søn 14.45 Pusher 2: tor 21, fre-ons 21.15 Stor Ståhaj (Shark Tale): tor 16.30, fre-ons 16.45 Store planer: tor 21, fre 19, lør-søn 13 & 19 man-ons 19 The Phantom Of The Opera: fre-ons 16.30 & 19.45