Nyuddannede


Nyuddannede

Modtagerens email *:
Din e-mail *:
Dit navn *:
Evt. kommentar:

*) skal udfyldes.

NYE KOKKE

Dalum UddannelsesCenter:

Gregers Laurvig Borch, Faaborg (udlært på Steensgaard Herregårdspension, Millinge).

Morten Boros, Odense (Restaurant Kvægtorvet, Odense) - sølvmedalje.

Amer Cengic, Nyborg (Hotel Nyborg Strand).

Brett Dennis Clarke, Svendborg (A/S Hotel Svendborg).

Henrik Hempel Dybdahl, Frederiksberg (Søllerød Kro Aps, Holte) - bronzemedalje.

Christina Enevoldsen, Svendborg.

Jesper Juul Eriksen, Odense (Motel Næsbylund Kro Aps, Odense).

Charlotte Gjeding, Nyborg (Hotel Nyborg Strand).

Peter Lauge Graversen, Odense (Odense Congress Center) - ros.

Ida Sahl Kjeldsen, Fredericia (Restaurant Neptun, Vejle).

Alex Larsen, Nyborg (Hotel Hesselet, Nyborg).

Anne Frier Larsen, Odense (Hotel Kongebrogaarden A/S, Middelfart) - bronzemedalje.

Charlotte Aarøe Larsen, Skamby (Vissenbjerg Storkro A/S).

Henrik Lilie, Svendborg (A/S Hotel Svendborg).

Kim Fribo Littau, Odense (Restaurant Næsbyhoved Skov A/S, Odense) - ros.

Pia Lorenzen, Faaborg (Steensgaard Herregårdspension, Millinge).

Benjamin Vester Nielsen, Odense (Hotel Nyborg Strand) - ros.

Kristian Nikolaj Nielsen, Odense (Fangel Kro og Hotel, Odense).

Morten Grundal Ottesen, Svendborg (A/S Hotel Svendborg) - bronzemedalje.

Martin Sørup Pedersen, Svendborg (Hotel Troense Aps, Svendborg).

Thomas Just Pedersen, Middelfart (Restaurant Hannerupskov, Fredericia).

Søren Petersen, Odense (Hotel Christiansminde-HK- Kursusejendom, Svendborg).

Mia Line Rasmussen, Svendborg (Restaurant Svendborgsund) - ros.

Stefan Ravnholt Rasmussen, Odense (Odense Congress Center).

Thais Mikkel Simonsen, Rudkøbing (Hotel Rudkøbing Skudehavn).

Anders Stampe, Odense (Den Gamle Kro, Odense A/S).

Paw Stokholm, Odense (Restaurant Marinaen, Kerteminde).

Jimmi Runo Sørensen, Svendborg

(K/S Restaurant Pakhuset, Svendborg) - ros.

Nyuddannede

Modtagerens email *:
Din e-mail *:
Dit navn *:
Evt. kommentar:

*) skal udfyldes.

Annonce
Annonce
Annonce