Vi bruger cookies!

fyens.dk bruger cookies til at give dig en god oplevelse og til at indsamle statistik, der kan være med til at forbedre brugeroplevelsen. Hvis du klikker på et link på www.fyens.dk, accepterer du samtidig vores cookiepolitik. Læs mere>>

fyens.dk

Fyens Stiftstidende - Fyns Amts Avis

fyensdk
 
  • Del artiklen:

Seneste Nyt

Navne

Afgangselever fra Svendborg
Erhvervsskoles grunduddannelse:

Artiklen er hentet i arkivet

HG208A

Fie Louise Abildgaard, Skårup, Fyn, Anders Henning Aggerholm, Svendborg, Anita Jill Victoria Ahlgren, Svendborg

Mohamad Emad Hussein Al Bidany, Svendborg, Ann Grunnet Birkelund, Brudager, Oure, Daniel Vilstrup Christensen, Tåsinge, Svendborg

Tuba Corap, Svendborg, Louise Lilleskov Kjær Egholm, Ryslinge, Nuran Ekici, Svendborg, Thomas Frederiksen, Tåsinge, Svendborg, Sally Rohmann Gregersen, Gislev, Nanna Hansen, Ulbølle, Vester Skerninge, Ulrik Nørgaard Hansen, Odense C, Marianne Kim Jensen, Lundeborg, Hesselager, Camilla Højgaard Johansen, Stenstrup, Meliha Kurbasevic, Svendborg, Liv Lindharth, Svendborg, Sarah Dyrkjær Mikkelsen, Svendborg, Sebastian Helø Oversø, Svendborg, Christina Gerard Pedersen, Brudager, Vejstrup, Kasper Bernth Pedersen, Kædeby, Humble, Mads Boult Petersen, Svendborg, Catja Brejner Rasmussen, Espe, Ringe, John Rasmussen, Regissevej 10, Svindinge, Ørbæk, Katharina Sandgaard, Tved, Svendborg, Kristian Olaf Skov, Thurø, Svendborg, Mathias Højen Steen, Kulepile, Rudkøbing, Duc Man Tran, Svendborg.

HG208B

Anne Flor Bay, Tåsinge, Svendborg, Christian Holden Bernth, Gestelev, Ringe, Rood Emad Hussein Al Bidany, Svendborg, Henrik Krogsgaard Christensen, Svendborg, Maja Møller Christensen, Svendborg, Tobias Lyhne Hansen, Humble, Mathias Hvidtfeldt, Ryslinge, Malene Elisabeth Jørgensen, Espe, Ringe, Tine Bach Kundal, Svendborg, Julie la Cour Langelund, Svendborg, Martin Breith Madsen, Korinth, Faaborg, Liridon Mallopolci, Svendborg, Anitta Duerlund Mortensen, Vester Skerninge

Lena Bodin Møllemand, Snøde, Tranekær, Dorthe Søgaard Nielsen, Gudbjerg Sydfyn, Maiken Haverslev Pedersen, Gudme, Mikael Bundgaard Pedersen, Svendborg, Line Nellemann Poulsen, Langå, Hesselager, Jeanette Rosenberg Preuthun, Svendborg, Camilla Schmidt Rasmussen, Tved, Svendborg, Jill Kock Sand, Rudkøbing, Nikolaj Gottschalck Jacobsen Sehested, Svendborg, Louise Hollegaard Spanggaard, Tåsinge Svendborg, Anna Aditi Bøjden Thomsen, Herringe, Ringe, Steffen Uhrenholdt, Vester Skerninge, Mette Vett, Faaborg.

HG208C

Ivalu Ulla Mari Brummerstedt, Svendborg, Nikolaj Berg Eckmann, Svendborg, Trine Broby Greve, Kværndrup, Stephanie Fris Engelbrecht Hansen, Svendborg, Mathias Littrup Sobarnia Jensen, Svendborg, Betina Stub Kristensen, Skårup Fyn, Daniel Kronvold, Svendborg, Thomas Nykjær Larsen, Svendborg, Morten Sig Løwe, Vester Skerninge, Mikkel Mosevang Madsen, Svendborg, Sofie-Amalie Kofoed Nedza, Svendborg, Trine Helmann Pedersen, Tåsinge Svendborg

André Westphalen Petersen, Skårup, Fyn, Andreas Schytt-Nielsen, Thurø, Svendborg, Hannah Idin Magdalena Sørensen, Thurø, Svendborg, Camilla Bechmann Vermø, Svendborg, Benjamin Daniel von Spreckelsen, Svendborg

HG208D

Heidi Hornbæk Andersen, Svendborg, Trine Lund Andersen, Svendborg, Søren Højvang Bjørkholm, Ollerup, Vester Skerninge, Isabella Bodenhoff, Svendborg, Anja Frølich Bruun, Illebølle, Rudkøbing, Birgitte Crüger Gade, Svendborg, Henriette Granow, Svendborg, Drude Groth, Svendborg, Camilla Reisner Hansen, Rudkøbing, Janne Park Hansen, Humble, Leah Isnel Atzen Hines, Svendborg, Anders Riis Jensen, Svendborg, Stine Nistrup Jørgensen, Vindeltorpe, Rudkøbing, Anja Maria Frødin Kristensen, Svendborg, Karoline Høg Meiling, Stenstrup, Ingrid Johanna Rasmussen Mendoza, Svendborg, Søren Mollerup, Rudkøbing, Louise Frøkjær Teigland Mortensen, Nyborg, Carina Watson Nielsen, Pederstrup, Ringe, Rasmus Riis-Jacobsen, Svendborg, Rasmus Tiedemann, Svendborg, Thuy Trang Trang, Svendborg, Jan Henrik von Lindern, Svendborg, Sanja Øbro-Hansen, Stenstrup.

HG208E

Fie Haugaard Andersen, Ny Skrøbelev, Rudkøbing, Rasmus Kevin Arentsen, Svendborg, Katja Krogh Bendixen, Svendborg, Sarah Ditte Borring-Møller, Svendborg, Patrik Christiansen, Rudkøbing, Canan Diken, Svendborg, Rasmus Bo Frederiksen, Ryslinge, Anders Ørkilde Gade, Tåsinge, Svendborg, Camilla Skovsgård Havsager, Svendborg, Dan Jensen, Svendborg

Lena Ekholm Jensen, Peløkke, Rudkøbing, Louise Pihl Jespersen, Rudkøbing, Danny Enrico Kjær, Svendborg, Annemette Klint Nielsen, Svendborg, Benjamin Drechsel Nielsen, Svendborg, Christina Bjerg Nielsen, Svendborg, Jesper Ahlman Nielsen, Revsøre, Hesselager, Malene Voigt Nielsen, Svendborg, Katja Ivanova Pedersen, Svendborg, Camilla Petersson, Rudkøbing, Bjarki Qvarfot, Skårup, Fyn, Helle Marie Rasmussen, Tårup, Frørup, Ahmet Sari, Svendborg, Daniel Sønderlyng, Svendborg

HG208G

Carina Greve Andersen, Horne, Faaborg, Stine Nissen Christoffersen, Svendborg, Rikke Schlüssel Danielsen, Espe, Ringe, Anita Jørgensen, Ærøskøbing, Sofie Larsen, Svendborg, Charlotte Ford Logan, Tarup, Årslev, Christina Kastalag Magnussen, Svendborg, Malene Sage Monrad, Svendborg, Pernille Stig Rasmussen, Svendborg, Michelle Holm Stenager, Svendborg, Enid Tummasardottir, Odense C.

HG208H

Sidsel Bordinggaard, Odense C, Louise Lindhart Brokholm, Svendborg, Ninna Lysdal Bærentsen, Svendborg, Pernille Christensen, Svendborg, Louise Allerten Dinesen, Svendborg, Stine Kring Hansen, Søften, Hinnerup, Line Dennig Iversen, Svendborg, Tanja Neesby Jørgensen, Svendborg, Cecilie Christinna Koch, Svendborg, Line la Fontaine, Svendborg, Maria Nørby Lambæk, Svendborg, Maria Vera Micalizio, Svendborg, Winnie Nauerby, Nyborg, Tess Pedersen, Vejlby, Middelfart, Caroline Heiber Pelch, Annisse, Helsinge, Marie Møller Skovsgaard, Svendborg, Carina Drejfeldt Thomsen, Tåsinge, Svendborg, Sandra Ane Lærkegaard Thomsen, Svendborg, Rikke Juel Thykier, Svendborg, Christina Tiedt, Svendborg

HG208K

Aida Alibegovic, Rudkøbing, Linda Rie Andersen, Faaborg, Charlotte Berg, Faaborg, Tatjana Boc, Ollerup, Vester Skerninge, Lotte Gommesen, Svendborg, Rikke Bahn Kanberg, Svendborg, Janni Skeem Kristensen, Svendborg, Hanne Damgaard Nielsen, Svendborg, Christina Susanne Nørregaard, Tved, Svendborg, Thomas Hyrup Olsen, Østerskov, Humble, Naya Juel Pedersen, Svendborg, Karina Pryds, Bagenkop, Mette Skovmøller, Svendborg. Læs hele Fyens Stiftstidende og Fyns Amts Avis på mitfyn.dk Prøv Fyens Stiftstidende eller Fyns Amts Avis GRATIS i 21 dage
kundeservice_banner_20140313
StiftenFordele_Webbanner01_223x70 (1)
AvisKlubben_Webbanner_223x70
Nyhedsbrev